14 wyświetleń | 8 listopada 2022 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

Biblioteka to instytucja kultury, w której życie może włączyć się dziecko niezależnie od wieku. 📕Regularne odwiedzenie biblioteki uczy dziecko samodzielności, pozwala podejmować pierwsze własne wybory, rozwija myślenie oraz kształtuje na całe życie nawyk czytania i pogłębiania wiedzy. 📗Biblioteka to miejsce, gdzie rodzice wspólnie z dzieckiem mogą spędzić czas w sposób twórczy, a gdy już opuszczą jej mury, przeżyć nową, fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką🧙‍♀️🧌🧝‍♂️🧟‍♀️🧚‍♀️🧜‍♂️🧞‍♂️📚.

Gratulacje dla: Julity, Zosi i Igora👏👏👏👏 którzy już dzisiaj wieczorem będą mogli poznać pierwsze przygody ,,Krasnala w Krzywej Czapce”‼️

Kampania Mała książka – wielki człowiek to projekt realizowany przez Instytut Książki ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego