Nowa edycja Programu ,,Mała książka- wielki człowiek”.

11 wyświetleń | 31 października 2022 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

Przed chwilą ukończyłyśmy webinar poświęcony realizacji projektu Mała książka – wielki człowiek💻✏️📓 teraz z niecierpliwością czekamy na kuriera 🚛🎁📚

‼️Drodzy rodzice, już wkrótce ruszamy w naszej bibliotece z nową odsłoną kampanii ,,Mała książka- wielki człowiek”.

📱💻Zapraszamy do śledzenia naszego Facebooka oraz strony internetowej.

🍁📚Biblioteka to instytucja kultury, w której życie może włączyć się dziecko niezależnie od wieku.

🍂📚Uczy go samodzielności, pozwala podejmować pierwsze własne wybory, rozwija myślenie oraz kształtuje na całe życie nawyk czytania i pogłębiania wiedzy.

🍁📚Biblioteka to miejsce, gdzie rodzic wspólnie z dzieckiem może spędzić czas w sposób twórczy, a gdy już opuszczą jej mury, przeżyć nową, fantastyczną przygodę z wypożyczoną książką.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji MAŁA KSIĄŻKA – WIELKI CZŁOWIEK, wszak miłość do książek jest prezentem na całe życie.😊📚🎁🧡

Instytut Książki,

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego