,,Mała książka- wielki człowiek”

13 wyświetleń | 31 października 2022 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

Już od listopada w naszej Bibliotece ruszamy z kolejną odsłoną akcji ,,Mała książka – wielki człowiek”.

🎁W tej edycji, wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, które odwiedzą naszą bibliotekę wraz z rodzicami (opiekunami) otrzymają w prezencie wspaniałą, nową wyprawkę.

📚W tej edycji czeka na was ,,Krasnal w krzywej czapce”, publikacja autorstwa Pana Wojciecha Widłaka, została stworzona specjalnie dla dzieci biorących udział w tegorocznej edycji.

🎁🧡Na dzieciaki czekają też inne niespodzianki, no i oczywiście całkiem nowe karty i naklejki!

Kampania Mała książka – wielki człowiek to projekt Instytut Książki realizowany ze środków finansowych Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego