Gminny Konkurs Recytatorski w krainie wierszy Ewy Stadtmuller.

12 wyświetleń | 30 kwietnia 2022 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

Brawa dla wszystkich uczestników Gminnego Konkursu Recytatorskiego w krainie wierszy Ewa Stadtmuller Odpowiadając na zaproszenie Pani Dyrektor Samorządowego Przedszkola w Tokarni, przedstawiciel naszej Biblioteki brał udział w obradach konkursowego jury. Poziom artystyczny uczestników był bardzo wyrównany. Ze sceny, dzięki kolorowym kostiumom, rekwizytom i całej scenografii emanowało wprost WIOSNĄ . Organizatorzy Konkursu zadbali, by każdy z uczestników został nagrodzony. Serdeczne gratulacje i wyrazy szczerego podziwu za włożoną pracę dla organizatorów, uczestników, rodziców i nauczycieli❤️🌹 samorządowe Przedszkole w Tokarni, wójt Marek Kluska.

Gminny Konkurs Recytatorski w krainie wierszy Ewy Stadtmuller.

☀️WIOSNA, OD DZISIAJ JUŻ NA PEWNO ☀️ W krainie wierszy Ewa StadtmullerGminny Konkurs Recytatorski 2022

Opublikowany przez Kliszczackie Centrum Kultury Czwartek, 21 kwietnia 2022