Dofinansowanie dla BSG Tokarnia w ramach NPRCz 2.0

27 wyświetleń | 22 października 2021 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

W dniu 14 października 2021 roku Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu zaakceptował listę rankingową bibliotek uprawnionych do otrzymania dofinansowania w ramach Kierunku interwencji 1.1. Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Priorytetu 1. Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025.Z przyjemnością informujemy, że wniosek Biblioteki Samorządowej Gminy Tokarnia, złożony w procedurze konkursowej, został rozpatrzony POZYTYWNIE. Kwota dofinansowania w 2021 roku ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji NPRCz 2.0 Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 dla naszej Biblioteki wynosi: 15 000,00 zł. W imieniu czytelników naszej Biblioteki dziękujemy Wójtowi Gminy Tokarnia oraz Radzie Gminy Tokarnia za zapewnienie wkładu własnego, koniecznego do realizacji Programu Wieloletniego.

,,Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0″ Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Biblioteka Narodowa.