22października 2021- wizyta dzieci z Samorządowego Przedszkola w Tokarni w naszej Bibliotece.

0 wyświetleń | 22 października 2021 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

26 października 2021 r. naszą Bibliotekę odwiedziły dzieci z Przedszkola Samorządowego w Tokarni. Podczas spotkania dzieci wysłuchały jesiennego opowiadania z książki autorstwa Lucyny Krzemienieckiej ,,Z przygód krasnala Hałabały”. Tym razem dzieci poznały magazyn dla dzieci: ,,Świerszczyk”. W trakcie spotkania odbyła się również promocja Programu ,,Mała książka – wielki człowiek”. Dzieci zabrały listy do rodziców z zaproszeniem do udziału w Programie. Dziękujemy Pani Dyrektor, Pani Edycie i Pani Barbarze oraz wszystkim dzieciom z Samorządowego Przedszkola w Tokarni za możliwość promocji Programu ,,Mała książka- wielki człowiek” oraz za wspólnie spędzony czas📚🧡📚🧡🍁 Zapraszamy ponownie do naszej Biblioteki‼Mała książka – wielki człowiek, Instytut Książki, Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.