Audycja radiowa

8 wyświetleń | 5 listopada 2020 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

W dniu dzisiejszym (05.11.2020) o godzinie 18:00 ⏰⏰Biblioteka Samorządowa Gminy Tokarnia ponownie będzie gościć na falach Radia AIN KARIM (104,4 FM) w autorskiej audycji Pana Mariana Cieślika, eMKa Magazyn Kulturalny. 🎤🎧📻🎙Tym razem dyrektor Biblioteki Anna Słonina przedstawi radiosłuchaczom podsumowanie raportu Biblioteki Narodowej o stanie czytelnictwa w Polsce, porozmawiamy o realizacji w naszej Bibliotece Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Postaram się również wszystkim radiosłuchaczom przedstawić kilka argumentów przemawiających za niezwłocznym odwiedzeniem biblioteki🏡🏃🏃‍♀️. Na koniec przedstawię radiosłuchaczom kilka propozycji wydawniczych, które warto przeczytać podczas długich jesiennych wieczorów🍂🌧📚📚Tegoroczna jesień dla wielu z nas wiąże się z przymusową kwarantanną. Podczas wiosennej kwarantanny przeprowadziliśmy wszelkie niezbędne remonty , zadbaliśmy o przydomowe ogródki i tarasy. Teraz nadszedł czas wyciszenia, refleksji w domowym zaciszu, wykorzystajmy ten czas i zróbmy coś dla siebie. Nic tak skutecznie nie poprawi nam nastroju jak dobra książka!😊 Warto przygotować się do nadrobienia zaległości czytelniczych. Pomożemy wam oderwać się od codziennej rutyny i przeżyć wspaniałą przygodę w świecie literatury.