ZAKUP NOWOŚCI WYDAWNICZYCH DO BIBLIOTEK PUBLICZNYCH ,,Zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa”

1 wyświetleń | 9 października 2020 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

Jest takie powiedzenie: ,,Nie oceniaj książki po okładce”, to bardzo trafne stwierdzenie. Biblioteka Samorządowa Gminy Tokarnia ze swoimi skromnymi warunkami lokalowymi prezentuje się nie najlepiej na tle bibliotek z naszego powiatu😔 Ciągle jednak uzupełniamy swój księgozbiór . Wśród naszych propozycji znajdziecie książki Laureatów Nagrody Nobla w dziedzinie literatury, książki nominowane w Bestsellerach Empiku , Literackiej Nagrody Nike, książki laureatów konkursu Książka Górska Roku oraz książki autorstwa nominowanych i laureatów nagrody ,,Paszporty” Polityki📚📚📚😊 Niezmiennie staramy się również zdobywać kolejne tomy z cyklów ulubionych przez naszych czytelników autorów.,,Gra w morderstwo”, Rachel Abbott, tom 2 z cyklu: Stephanie King, seria: Mroczna strona, Wydawnictwo FILIA, 2020. ,,Syn siodlarza”, Kelly Irvin, tom 3 z cyklu: W krainie amiszów, Prószyński i S-ka, 2020. ,,Postscriptum”, Anna Karpińska, tom 2 z cyklu: ,,Pamiętaj o mnie”, Prószyński i S-ka, 2020. ,,Nazajutrz cię odnajdę”, Magdalena Wala, tom 3 z cyklu: Za zakrętem, Czwarta Strona, 2020. ,,Mars”, Agnieszka Lingas-Łoniewska, tom 4 z cyklu: Bezlitosna siła, Burda Publishing Polska, 2020.