eMKa Magazyn Kulturalny

6 wyświetleń | 4 czerwca 2020 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

W dniu dzisiejszym (04.06.2020) o godzinie 19:00 Biblioteka Samorządowa Gminy Tokarnia ponownie będzie gościć na falach Radia AIN KARIM (104,4 FM) w autorskiej audycji Pana Mariana Cieślika, eMKa Magazyn Kulturalny. Tym razem przedstawimy radiosłuchaczom kilka propozycji wydawniczych, które warto przeczytać podczas wakacji.Wakacje to czas rodzinnych spotkań, wypoczynku, czas, który możemy wykorzystać na realizację swoich pasji, zainteresowań. Tegoroczne podróże, zwiedzanie będą z wiadomych przyczyn ograniczone. Warto przygotować się do nadrobienia zaległości czytelniczych. Pomożemy wam oderwać się od codziennej rutyny i przeżyć wspaniałą przygodę w świecie literatury. Już wkrótce na łamach naszej witryny w cyklu nasza wakacyjna oferta, będziemy proponować nowości zakupione przez bibliotekę. Znajdziecie tam również książki zakupione z waszej ,,wakacyjnej listy życzeń”. Czeka nas prawdziwy, wakacyjny rejs czytelniczy!