Nasze propozycje

8 wyświetleń | 30 grudnia 2019 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

Podczas Festiwalu Literatury Górskiej, organizowanego w ramach Festiwalu Górskiego, Jury Konkursu na Książkę Górską Roku 2019 swoją nagrodę w kategorii Biografie górskie przyznało Annie Kamińskiej za książkę ,,HALINA. Dziś już nie ma takich kobiet”, Wydawnictwo Literackie 2019. Biografia Haliny Krüger – Syrokomskiej dostępna jest w naszej Bibliotece. Wyróżnienie w kategorii Biografie górskie przyznano dla książki ,,Czapkins. Historia Tomka Mackiewicza” autor Dominik Szczepański, Wydawnictwo Agora, 2019. Książkę tę proponowaliśmy na łamach naszej witryny 12 czerwca 2019 r. Zapraszamy do naszej Biblioteki.