Książki wspomagają rozwój twojego dziecka.

9 wyświetleń | 30 grudnia 2019 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

Drodzy rodzice, dzisiejszy świat obfituje w zdobycze techniki na wyciągnięcie ręki o zgrozo nawet niemowlaków. Tego nie można ,,od zobaczyć”, raz podany do ręki dziecku smard fon, tablet będzie wywoływał sygnał to było kolorowe – piękne, pełne ruchu – interesujące, melodyjne – absorbujące. Są książeczki specjalnie dostosowane do wieku dziecka. Swoją konstrukcją, kolorystyką, treścią, użyciem ruchomych i dźwiękowych elementów pozytywnie stymulują rozwój. Pamiętajcie, że to my rodzice jesteśmy pierwszymi nauczycielami dobrych nawyków. Wystarczy 20 minut dziennie poświęcić na głośne czytanie naszym pociechom aby zaowocowały w przyszłości zdrowiem emocjonalnym, wrażliwością, otwartością i wiarą w siebie .