“Mała książka-wielki człowiek”

6 wyświetleń | 13 czerwca 2019 | Aktualności | Mniej niż 1 minuta czytania

Projekt “Mała książka – wielki człowiek” realizowany przez naszą bibliotekę w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej potwierdza korzyści jakie wynikają ze wspólnego czytania dzieciom już od pierwszym miesięcy życia dziecka. Wspólne chwile z książką w gronie rodziny zapadną w pamięć naszych pociech na zawsze. Będą to wspomnienia chwil przyjemnych, spędzonych w towarzystwie swoich najbliższych: rodziców, rodzeństwa, dziadków. Wspólne czytanie to ważny krok w budowaniu więzi, bliskości, pogłębianiu emocjonalnej przynależności do rodziny. Rodzice! Pamiętajcie, że czytając dzieciom przyczyniacie się do kształtowania ich przyszłości, rozbudzacie w dzieciach ciekawość do świata, pomagacie im osiągnąć sukces.